Chcesz pracować w domu ?

Nic prostszego, napisz do mnie, a Ja pokaże Ci jak to zrobić .

Spytasz, czy ja też mogę zarabiać?

Każdy może dołączyć do mojej grupy wystarczy mieć ukończone 18 lat i dostęp do internetu, nie ważne co teraz robisz, czy pracujesz, studiujesz, jestem mamą która nie ma możliwości pracy poza domem lub  chcesz dorobić do wypłaty. Jeśli spędzasz czas przeglądając internet możesz przy okazji zarobić.

Ile możesz zarobić?

Wszystko zależy od Twoich chęci i ile czasu poświęcisz . Na początek pokażę ci jak zarobić 1500zł wykonując proste zadanie. Jeżeli stwierdzisz że taki sposób zarabiania to coś dla Ciebie, nauczę Cię jak osiągać dochody rzędu kilku tysięcy miesięcznie. Oczywiście możliwości są o wiele większe,możesz zarabiać kilkanaście tysięcy miesięcznie, jednak wymagają większego zaangażowania. Jeżeli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie to w najgorszym wypadku zarobisz te 1500zł.

Ile czasu bedę musiał(a) poświęcić?

Na początek będzie 7 etapowe szkolenie, będziesz miał(a)do wykonania kilka zadań. Poszczególne zadania będziesz wykonywał(a), wtedy kiedy znajdziesz na to czas lub ochotę. Na wykonanie zadań wystarczy ok 1 godziny dziennie

 Ale im szybciej zakończysz proces szkolenia, tym szybciej zaczniesz zarabiać!

Czym będziemy się zajmować?

Na wstępie chce zaznaczyć, iż praca nie jest ciężka, i nie wymaga żadnych inwestycji. Twoja praca nie będzie opierać się na polecaniu, kupowaniu czy też sprzedaży. Będziesz zarabiał(a) na korzystaniu z  darmowych produktów finansowych , z czego będziesz otrzymywać prowizję Produkty, z których korzystamy, są darmowe. W ten sposób poznasz produkty którymi będziesz się zajmować oraz zarobisz swoje pierwsze niemałe pieniądzeSzkolenie składa się z 7  krótkich etapów, i z pewnością wyjaśni Ci krok po kroku nasz system zarabiania.

Z jaką firmą będę współpracować?

Będziesz współpracować z programem partnerskim  Money2Money, który zrzesza rożnego rodzaju produkty instytucji (banki, parabanki, duże firmy logistyczne, transportowe, różne światowe marki). Ja skupiam się głównie na produktach finansowych, a to dlatego, że większość z nich jest darmowa, mam tu na myśli produkty takie jak, np. Konta bankowe, pożyczki pozabankowe. No ale pewnie nie umiesz polecać? Dzięki szkoleniu z systemu nie musisz polecać w tradycyjny sposób, a ludzie sami do Ciebie piszą. Oczywiście nauczę Cię Tego.

Dlaczego warto?

Współpracując z tymi programami zyskujesz:

50zł na start,

wysokie prowizje,

do 15% zysku z programem polecającym,

szeroką ofertę produktów ,

przejrzysty panel partnera,

dedykowaną stronę WWW z Twoimi produktami 

rozliczenia w modelach CPLCPS i CPA,

innowacyjne narzędzia,

bezpłatne subdomeny,

stałą opiekę i pomoc.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *